Lykia İzcilik ve Doğaseverler Kültür Derneği

| | | |

KA2 Partnerlik Projeleri

DECRYPT(YETİŞKİNLER İÇİN DİJİTAL VE BİLİMSEL OKURYAZARLIK ARTIRMASI)

Bu projenin ana hedefleri, ortak ülkelerdeki yetişkinler için dijital ve STEM eğitimi konusunda araştırma yapmak ve deneyim alışverişinde bulunmak için bir ortaklık kurmak, uygun bir eğitim formatının hazırlanmasına öncülük etmek, eğitimcileri dijital ve bilimsel okuryazarlık konusunda dahil etmek, dijital ve bilimsel eğitimi teşvik etmek, yetişkinlerin nihai hedef grubunu dahil etmektir.


lidosk 150

Başkanımız Osman PİŞİRİCİ, DECRYPT(YETİŞKİNLER İÇİN DİJİTAL VE BİLİMSEL OKURYAZARLIK ARTIRMASI) isimli projenin Berlin'de düzenlenen toplantısına katıldı. Oldukça verimli geçen bu toplantıda proje ile ilgili birçok konu konuşuldu.


lidosk 150

Erasmus+ KA2-ADU projemiz DECRYPT'in Yunanistan'da gerçekleşen ortak personel eğitimine katılım sağladık. 23-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen bu eğitimde, projenin bugüne kadarki gelişmelerini ve ilerleyen dönemde yapılacakları ele aldık. ?? DECRYPT projesi ile yeni medyadaki güvenilir kaynakları belirleme amacıyla, yetişkinler için dijital ve bilimsel eğitimde iyi uygulamaların paylaşımını teşvik ediyor, bu sayede bilimsel kavramların daha iyi anlaşılmasını sağlamayı hedefliyoruz. ??


Projemizin Eğitim Formatına ulaşmak için tıklayınız.

Lykia İzcilik ve Doğaseverler Kültür Derneği

Kışla mh. Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. No: 118/4 07040 Muratpaşa/ANTALYA

+90 507 760 78 76

info@lidosk.org.tr

 

Aktif Dil / Active Lang